SVATEBNÍ DEN
Stručně:
  Od ranních příprav, až po večerní oslavu. 

Nestručně:
Pokusím se popsat typický svatební den z pohledu fotografa :-)  Aby byl příběh svatebního dne úplný, začínám fotit obvykle již při ranních přípravách, kdy se zaměřuji především na přípravy nevěsty a okolní cvrkot, jako je zdobení aut, příjezd svatebních hostů atp. Následně většinou probíhá samotný svatební obřad a také samozřejmě gratulace, někdy spojené s vykročením novomanželů od oltáře špalírem svatebních hostů. Pokud si to budete přát, je možné v tuto chvíli vyfotit také společné skupinové fotografie novomanželů a svatebních hostů. Po té se zpravidla odebereme ke svatební hostině, kde zachytím jednak slavnostní tabuli, tak průběh následné oslavy, včetně krájení dortů, prvního tance novomanželů a všeho ostatního, co k oslavě patří.  V průběhu volné zábavy je nejvhodnější čas vydat se s novomanžely na předem vytipované místo a pořídit jejich společné portréty. Po návratu pak pokračuji v dokumentaci oslavy, až do večerních hodin podle Vašeho přání. 

Cena: 
od 11.500,-  Kč
V ceně je zahrnuto: předsvatební schůzka, samotné focení v rozsahu cca. 12 hod, základní úpravy a retuše všech předávaných fotografií cca. 300 - 500 ks, webové album na 1 rok

Doba dodání: 
cca. 4 - 5 týdnů

Co je možné přiobjednat: 
Na svatbě můžete mít druhého fotografa (resp. fotografku). Pro svatební hosty i pro Vás může být k dispozici instaxová tiskárna nebo analogový fotoaparát polaroid. Můžeme se domluvit také na tisku Vámi vybraných fotek, nebo na vytvoření fotoknihy (doporučuji výrobky společnosti SAAL). 

Ať už máte dotaz k focení svatby, nebo by jste se chtěli domluvit na jiné spolupráci, prosím využijete některý následujících z kontaktů.

Těším se na spolupráci!