Jirkou jsme byli moc spokojení. V jeho přítomnosti jsme nebyli nervózní, nestyděli jsme se pózovat a skvěle zapadl mezi naše hosty. Dokonce nám pomáhal na místě s organizací našeho velkého dne :) (bez něj by manžel neměl regatu a ani boty :D). Všem můžeme Jirku jen doporučit. Fotky jsou úžasné!
Dáša a Martin​​​​​​​

Fotky sklidily u všech neuvěřitelný ohlas a pro nás byly krásným překvapením, zkrátka lepšího fotografa jsme i vybrat nemohli! Focení nás oba bavilo (i když se neradi fotíme :) )  a Jirka byl ochoten vyhovět všem našim "ujetým" nápadům (počínaje obědem v McDonaldu a konče focením za jízdy v tramvaji č. 11). Náš svatební den byl pohodový a máme na něj krásné vzpomínky – a velký podíl na tom měl i náš pan fotograf. Ještě jednou děkujeme.
Jana a Filip

Se službami p. Čepeláka jsme byli naprosto spokojeni. Fotky sklidily u všech zúčastněných obrovský úspěch. Již od prvního kontaktu, až po obdržení krásných fotek, nebyl jediný problém. Vše klaplo tak, jak bylo domluveno. Naprosto profesionální a kamarádský přístup, spolehlivost, trpělivost a perfektní ceny. Děkujeme za vynikající spolupráci a těšíme se na další! Služby p. Čepeláka můžeme vřele doporučit.
Zuzana a David
Jirka je výborný, vstřícný, milý a vtipný fotograf. Komunikace s lidmi výborná. Fotografie jsou nádherné. My i ostatní svatebčané jsme byli velice spokojení a všichni chválili jeho přístup. Můžeme jen doporučit.
Týnka a Petr

Jsme neskutečně rádi, že jsme si vybrali právě pana čepeláka pro zvěčnění našeho velkého Dne! Líbí se mi, že fotky nejsou strojené, umělé, ale naopak vše probíhalo spontánně, v dobré a přátelské atmosféře a hlavně jsme se hodně při tom nasmáli. Z fotek vyzařuje přesně to, co jsem si přála. Tímto bych mu chtěla poděkovat, že si na nás udělal čas a byl tak ochoten nám i vyjít vstříc! Děkujeme a vřele doporučujeme ostatním, kteří snad váhají! Neváhejte!
Hanka a Honza

Pan Čepelák se nám ozval na poptávku na svatební focení sám, ale jako jediný ze všech fotografů v okolí byl ochotný o focení diskutovat a nezajímal se jen kdy, jak dlouho a jestli víme, kolik si účtuje. Po shlédnutí ukázek jeho práce jsme neváhali. Přestože jsme neměli mnoho času, dokázali jsme ještě před obřadem poměrně jasně formulovat, jak si focení představujeme a pan Čepelák se těmito instrukcemi v den D perfektně řídil. Sami bychom na polovinu určitě zapomněli. Zároveň musím potvrdit, že celé focení proběhlo v přátelské a klidné atmosféře, nikdo nebyl nervózní a celé to příjemně uběhlo. Výsledné úpravy také splnily naše požadavky na neformální, přirozené fotografie. Vřele doporučujeme!
Tereza a Pavel